HAKKIMIZDA

Usçelik, 15 yıllık sektörel tecrübesiyle, çelikle ilgili her türlü konuda kuramsal ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ve salt müşteri odaklı bir strateji izleyerek başarılı birçok projeye imza atmış, atmaya da devam etmektedir.

Usçelik’in proje uygulamalarındaki başarısının temelini oluşturan şey: müşteri beklentilerindeki inanılmaz değişimi yakından takip ederek, yeni nesil teknolojilere yatırım yapan idari kadrolarının
sektörel tecrübeye sahip, teknolojik yeniliklere ve takım ruhuna uyumlu teknik kadrolarla çalışma ısrarıdır!

Usçelik İnşaat olarak temel vizyınumuz, uluslararası standartları ve gelişen teknolojiyi kullanarak, müşteri odaklı bir yaklaşımla yurt içinde ve yurt dışında çağdaş yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren,
insanların yaşam alanlarına katkı sunan, kaliteli ve güvenilir projeler üretip hayata geçirerek çelik konstrüksiyon sektöründe ‘lider şirket’ konumuna erişmektir.

Usçelik İnşaat ilkeli, yenilikçi ve müşteri memnuniyetine odaklı bir anlayışı ve birlik, bütünlük, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık, işbirliği gibi temel değerleri kendisine klavuz edinmiştir.

Çelik konstrüksiyon mimari ve teknolojisindeki en güncel gelişmeleri yakından takip ederek, projelendirme, imalat ve montaj safhalarında ekonomik, güvenli, çevre dostu, yüksek kaliteli, farkındalık yaratan ve hayatı kolaylaştıran işler yapmak; yatırımcılar için her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluşturmak ve sunduğumuz hizmetlerin her aşamasında koşulsuz müşteri memnuniyetine  ulaşmak Usçelik inşaat olarak temel misyonumuzdur.

Kaliteyi ulaşılması gereken tamamlanmış bir durum olarak değil, devamlı gelişme ve süreklilik gösteren tamamlanmamış bir süreç olarak görüyoruz..
Bu çerçevede çalışanlarımızın eğitimine, çalışma süreçlerimizin iyileştirilmesine, makina ve ekipmanlarımızın teknolojik gelişimine sürekli yatırım yapmaya devam ediyoruz.

Sürecin devamını sağlamak için: İdari ve teknik kadromuzu isteyerek, severek ve benimseyerek çalışan, genç, dinamik, özgür ve inovatif düşünce yapısına sahip, açık görüşlü, çağdaş iş ilişkilerinin gereklerini kavramış,
paylaşmanın ve takım olmanın gücüne inanmış kişilerden seçip oluşturmak ve departmanlar arasındaki iletişimi yazılı dökümanlarla yaparak herşeyi eksiksiz olarak kayıt altına alıp arşivlemektir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Yandaki iletişim formundan bizimle iletişime geçebilirsiniz size yardımcı olmak için buradayız.